Přístupové systémy

Naše firma instalovala v minulosti přístupové systémy řady předních výrobců. Každý systém má svá specifika, kvalitu i odpovídající cenu. Na základě vlastních profesionálních zkušeností a zpětných ohlasů našich zákazníků jsme instalované systémy zredukovali. Našim budoucím zákazníkům doporučujeme přístupové systémy Paxton. Tyto systémy jsou u našich zákazníků preferovány především díky vysoké kvalitě, oblíbenému designu a rozumným cenám.

Přístupové systémy dělíme dle způsobu použití a instalace na autonomní a sběrnicové.


Autonomní přístupové systémy

Autonomní přístupové systémy nabízejí uspokojení poptávky trhu především v malých obchodních provozovnách, sportovních klubech, vnitřních prostorách s nízkou úrovní zabezpečení, bytových komplexech, skladech a školách. Poskytují ideální řešení pro zabezpečení objektů, které vyžadují nízký počet přístupových míst s řízeným pohybem osob v rámci jednotlivých oblastí budovy.

Více informací ...

Sběrnicové přístupové systémy

Sběrnicové přístupové systémy přináší oproti autonomním mnoho výhod a funkcí. Jsou určeny pro nejnáročnější aplikace, kde je zapotřebí nejen řízení přístupu jednotlivých osob do zabezpečených oblastí, ale také on-line sledování a archivace událostí pro možnost podrobného vyhodnocování. Nacházejí uplatnění v malých, středních i velkých provozovnách, pobočkách společností s centrálním sídlem, statutárních objektech, univerzitách, sportovních klubech a bytových komplexech.

Více informací ...

 

paxton