Akční nabídka

Vaše opravdové bezpečí mnohem levněji, než si myslíte


Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) i kamerové systémy (CCTV) jsou finančně mnohem dostupnější, než si řada lidí myslí. Jsou cenově srovnatelné například s běžnými elektrickými spotřebiči, které jsou v každé domácnosti samozřejmostí. 
Jejich spolehlivý provoz je však základním předpokladem pro bezpečí jak Vašeho majetku, tak i ochrany Vašeho zdraví a Vašich blízkých. Jsou kladeny stále vyšší nároky na kvalitu zařízení, spolehlivost i okamžitý zásah v případě nežádoucí události (vloupání, požár, zatopení vodou, nebezpečí mrazu, nebezpečí přehřátí, zdravotní obtíže, přepadení apod.). Tyto skutečnosti si plně uvědomujeme a nabízíme osvědčené výrobky od předních tuzemských i světových výrobců. Určitě v našem sortimentu nenajdete bezpečnostní systémy, které lze zakoupit v nákupním centru či na tržnici. Přestože mnoho lidí osloví jejich lákavá cena, neuvědomují si při nákupu souvislosti a případné dopady při laickém výběru a montáži.

Nabízíme Vám osvědčené bezpečnostní systémy pro Vaši firmu, byt či rodinný dům spolu se skutečnou garancí jejich provozu již od 14 900,- Kč včetně montáže a DPH. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

TIPY PRO VÁS

Image

Nepouštějte se sami do instalace EZS. Kvalitní komponenty zabezpečovacího systému nejsou ještě zárukou bezproblémové funkce. Správná instalace je u systémů EZS více než kde jinde nutností. Profesionální firmy, instalující EZS, vám na požádání zpracují nabídku zabezpečení vašeho majetku tak, aby bylo dosaženo maximální ochrany při rozumných investicích. 

Při profesionální instalaci získáte u řady pojišťoven nárok na významnou slevu z plateb pojistného (např. u pojišťovny Allianz až 30%). Neprofesionálně zabezpečený byt či dům vám může přinést i zklamání v podobě krácení pojistného plnění při pojistné události.

Současný daňový systém umožňuje účtovat při montáži EZS sníženou DPH. Daňový rozdíl pak většinou u bezdrátových zabezpečovacích systémů pokryje velkou část nákladů na odbornou montáž. Poskytujeme podstatně prodloužené záruční lhůty na naše komponenty. Obrátit se s instalací na profesionály se opravdu vyplatí.