Audiotelefony


SYSTÉM ACI FARFISA

Image V oblasti domácích telefonů a videotelefonů nabízíme italský systém společnosti ACI Farfisa. Videotelefony a dveřní stanice ACI Farfisa mají dlouholetou tradici a vyhovují vysokým nárokům na kvalitu výrobků. Tyto vlastnosti zaručují dlouhou životnost a spolehlivost všech nabízených produktů. Systém domácích audiotelefonů a videotelefonů je velice variabilní.

DIGITÁLNÍ SYSTÉM DUO

Duo Nejprodávanější digitální DUO systém od ACI Farfisa, který využívá pro zapojení veškerých komponent pouze dva vodiče, což zjednodušuje instalaci systému. Tento systém je určen pro domácí videotelefony barevné nebo černobílé a domácí audio telefony. Obrovskou výhodou u toho systému jelibovolná kombinace videotelefonů a domácích telefonů v jednom systému (například 6 uživatelů může mít videotelefony a 17 uživatelů domácí audio telefony). Tato vlastnost zaručuje, aby si každý uživatel vybral nejvhodnější řešení podle svých možností a nároků.

Digitální systém DF6000

DF6000 Digitální systém DF-6000 nejvhodnější pro systém, kde jsou pouze domácí audio telefony. Pokud v systému jsou domácí audio telefony k instalaci systému stačí pouze 2 vodiče, systém lze postavit i na černobílých videotelefonech, kde je ovšem již potřeba použít vodičů 5 a tak se systém DF-6000 doporučuje pouze pro systémy, kde je vyžadováno pouze audio. Adresa interiérových stanic pro jednotlivá tlačítka se nastavují pomocí jumperů. Tento systém zaujme nejen jednoduchou instalací, ale také nízkou cenou a příjemným designem dveřní stanice MODY a domácího audio telefonu. 

Analogový systém

Mody Analogový systém využívá pro instalaci domácích audio telefonů kabeláž 4+n a pro systémy videotelefonů kabeláž 7+n+koax. Analogový systém domácích telefonů je nejvhodnější používat jako náhradu za starší systémy domácích telefonů (například Tesla Stropkov či URMET) a je také výbornou volbou pro novou instalaci u systémů s malým rozsahem (např. do 20 uživatelů). Výhodou toho systému je především jeho nízká cena a jeho variabilnost.

Dveřní stanice AGORA - DUO systém

Agora Nová elegantní dveřní stanice designové řady AGORA s tenkým a kompaktním tvarem. Díky povrchové montáži a modulárnímu systému s přídavnými tlačítky nenajdete jednodušší řešení pro instalaci. Barevná kamera je koncipována s pinhole objektivem a přední panel je vyroben z kombinace eloxovaného hliníku a tvrzeného plastu, díky němuž má dveřní stanice krásný vzhled. Jmenovky jsou podsvíceny LED technologií modré barvy čímž usnadňují identifikaci jmen v horších světelných podmínkách. Dveřní stanici AGORA můžete použít ve všech 2 vodičových digitálních systémech DUO od ACI Farfisa. 
Rozměry jednotlivých modulů: 99x208x30 mm

Dveřní stanice PROFILO - DUO systém

 Duo Nejprodávanější dveřní stanice designové řady Profilo. Tuto stanici je možno namontovat jak v povrchovém tak v zápůstném provedení díky volitelným instalačním krabičkám. Přední kryt dveřní stanice je vyroben z eloxovaného hliníku a tlačítka pro zvonění jsou z nerezové oceli. Jmenovky jsou podsvícené zelenými LED diodami pro lepší čitelnost za špatných světelných podmínek. Tato stanice je určena jak pro videotelefony tak i pro domácí telefony a je dostatečně vybavena i k těm nejnáročnějším aplikacím, kdy je potřeba mít až 255 uživatelů v jednom systému a použít volání pomocí digitálního tlačítkového panelu.
Rozměr jednotlivých modulů: 99x110x17 mm

Dveřní stanice MATRIX - DUO systém

Matrix Masivní antivandal dveřní stanice produktové série MATRIX. Tato stanice vyniká svým provedením litinového rámečku a tlačítek z nerezové oceli, což zajišťuje maximální mechanickou odolnost celé dveřní stanice. Všechny jmenovky jsou podsvíceny zelenými LED pro snadnou čitelnost jmen za horších světelných podmínek. Modularita umožňuje instalaci velkého počtu uživatelů a konfiguraci ve svislé nebo vodorovné poloze. 
Rozměr jednotlivých modulů: 115x115 mm

Videotelefony MyLogic - DUO systém

 Mylogic Videotelefon řady myLogic disponuje 4,3" dotykově ovládaným LCD displejem a jako první barevný videotelefon značky ACI Farfisa má funkci videopaměti s možností exportování pořízených snímků na paměťovou kartu. Zcela novou funkcí je zapsání textové poznámky na displeji videotelefonu a další unikátní funkcí je zasílání textových zpráv jiným uživatelům v systému.
Rozměry: 154x154x30 mm

Videotelefony ECHOS - DUO systém

Echos Hands-free videotelefon s náklopným 3,5'' LCD barevným displejem a inovativním designem, který je dokonale vyvinut s novými trendy interiérové architektury. Uživatele hlavně zaujme intuitivní ovládání díky jednoduchosti a přehlednosti tlačítek k otevření zámku, vyvolání obrazu kamery dveřní stanice, nastavení jasu v obraze, ovládání hlasitosti nebo otevření interkomové komunikace mezi jinými videotelefony či audio telefony v systému a mnoho dalšího.
Rozměry: 103x209x26 mm

Videotelefony EXCHITO - DUO systém

Exchito Video a audio telefony ACI Farfisa designové řady Exchito, jsou navrženy v klasickém provedení se sluchátkem. Podle interiéru a vkusu každého uživatele je možné měnit různé barevné varianty obvodového rámečku obrazovky. Videotelefon má 4'' LCD barevný nebo černobílý displej.
Rozměry: 211x218x62 mm

Audio-telefony pro DUO systém

 Farfisa Digitální domácí audio telefon.
Rozměry: 83x62x218 mm

Dveřní stanice MODY - systém DF6000

 DF6000 Dveřní stanice designové řady Mody je určena pro digitální systém DF6000 a také pro analogový systém domácích telefonů a videotelefonů. Dveřní stanice je vyrobena z eloxovaného hliníku a tlačítka jsou z nerezové oceli. Umožňuje použít pro zápustnou i povrchovou montáž podle použití montážních krabiček.

Audio-telefony pro systém DF-6000

DF6000 Digitální domácí telefon pro systém DF-6000 v krásném obloukovitém designu. Uživatelé ocení jednoduchost ovládání díky dvěma tlačítky. Asresa telefonu se nastavuje pomocí jumperů. Dvouvodičová sběrnice.
Rozměry: 86x65x211 mm
Audiotel 510 Domácí telefon pro analogový systém, dva druhy vyzvánění (elektronické i pomocí "bzučáku"), možno použít do jiných systémů domácích telefonů (například Tesla Stropkov).
Rozměry: 77x72x214 mm

Analogový systém - ACI Farfisa

 schéma Analogový systém využívá pro instalaci domácích audio telefonů kabeláž 4+n a pro systémy videotelefonů kabeláž 7+n+koax. Analogový systém domácích telefonů je nejvhodnější používat jako náhradu za starší systémy domácích telefonů (Tesla Stropkov) a je také výbornou volbou pro novou instalaci u systémů s malým rozsahem (např. do 20 uživatelů). Výhodou toho systému je především jeho nízká cena a jeho variabilnost.
Analogový systém videotelefonů je vhodný pro malé aplikace, u kterých dokáže za výhodnou cenu splnit téměř jakékoliv požadavky uživatele. Videotelefony podle vybrané designové řady mohou mít jak barevnou tak černobílou obrazovku.