Ceny typových instalací JA-100

Připravili jsme pro Vás přehled typových instalací elektronického zabezpečovacího systému JA100


Vážení zákazníci, instalace elektronického zabezpečovacího systému JABLOTRON 100 je odbornou záležitostí, kterou by měly provádět pouze proškolené montážní firmy, vlastnící certifikát výrobce, opravňující provádět montáž alarmu. V tomto případě jste na správné adrese - jsme autorizovanou montážní a servisní firmou výrobce JABLOTRON ALARMS a.s.
Po provedené fyzické prohlídce objektu můžeme správně navrhnout rozsah instalace tak, aby byla zajištěna správná funkčnost celého systému, splněny veškeré legislativní požadavky a v neposlední řadě naplněna Vaše představa o zabezpečení majetku a nastavení dalších požadovaných funkcí. Z tohoto důvodu je bez fyzické prohlídky Vašeho konkrétního objektu velmi obtížné stanovit rozsah a cenu instalace alarmu. Pro Vaši lepší informovanost jsme však připravili vzorové příklady typových instalací pro byt, dům a firmu, které vám mohou dát hrubou představu o náročnosti montáže.

 

Byt

Typová instalace pro vzorový byt je připravena v bezdrátové verzi, která je šetrná k interiéru bytu a výrazně zkracuje čas, a tím snižuje i cenu montáže v porovnání s drátovým systémem.

byt

Ústředna s GSM komunikátorem umožňujícím komunikaci s bezpečnostním centrem, mobilními telefony uživatelů a s webovou samoobsluhou. Součástí ústředny je rádiový modul, který zajišťuje komunikaci s bezdrátovými komponenty systému.
Přístupový modul s RFID čtečkou a revolučním ovládáním je opatřen dvěma ovládacími segmenty pro snadné zajištění a odjištění systému, včetně hlídání bytu během spánku a samostatného hlídání komory.
2 pohybové detektory slouží k detekci pohybu v předsíni a obývacím pokoji.
3 magnetické detektory hlídají vstupní a balkónové dveře a dveře komory.
Požární detektor je nainstalován v předsíni.
Interní siréna pro signalizaci poplachů je umístěna v obývacím pokoji.
Součástí dodávky jsou dva ovládací čipy.
Cena vzorové instalace:
17 583 Kč bez DPH, 20 220 Kč včetně 15 % DPH v případě profesionální montáže pro bytové účely.
Uvedená cena nezahrnuje cenu montáže, která se může lišit podle konkrétní instalace a místních podmínek. 
Dům

Typová instalace pro vzorový dům je připravena v bezdrátové verzi, která je šetrná k interiéru domu a výrazně zkracuje čas, a tím snížuje i cenu montáže v porovnání s drátovým systémem.

dům

Ústředna s GSM komunikátorem umožňujícím komunikaci s bezpečnostním centrem, mobilními telefony uživatelů a s webovou samoobsluhou. Součástí ústředny je rádiový modul, který zajišťuje komunikaci s bezdrátovými komponenty systému.
Hlavní přístupový modul s RFID čtečkou a klávesnicí a revolučním ovládáním je opatřen 5 ovládacími segmenty pro snadné zajištění a odjištění systému včetně samostatného hlídání garáže, spouštění zavlažování a přivolání pomoci v tísni.
Druhý přístupový modul s RFID čtečkou a klávesnicí a revolučním ovládáním je opatřen 2 ovládacími segmenty pro snadné hlídání přízemí během spánku a přivolání pomoci v tísni.
Instalace počítá se 4 pohybovými detektory a 3 magnetickými detektory otevření dveří a garážových vrat a 2 kombinované detektory pohybu a tříštění skla jsou umístěny před prosklenými plochami v obývacím pokoji a před terasou v prvním patře.
2 požární detektory jsou nainstalovány v obývacím pokoji a nad schodištěm.
Interní sirény pro signalizaci poplachů jsou umístěny v obývacím pokoji a chodbě v prvním patře.
Venkovní siréna je nainstalována na fasádě domu směrem k příjezdové cestě.
Součástí dodávky je ovládání garážových vrat pomocí 2 klíčenek nebo prozvoněním z mobilního telefonu uživatelů.
Pro obyvatele domu jsou připraveny 4 ovládací identifikační čipy.
Cena vzorové instalace:
33 704 Kč bez DPH, 38 760 Kč včetně 15 % DPH v případě profesionální montáže pro bytové účely.
Uvedená cena nezahrnuje cenu montáže, která se může lišit podle konkrétní instalace a místních podmínek.
Firma

Typová instalace pro vzorovou firmu je připravena v hybridní verzi s preferencí bezdrátového připojení, které je šetrné k interiéru firmy a výrazně zkracuje čas, a tím snížuje i cenu montáže v porovnání s drátovým systémem.

firma

Ústředna s GSM a LAN komunikátorem umožňujícím komunikaci s bezpečnostním centrem, mobilními telefony uživatelů a s webovou samoobsluhou. Součástí ústředny je rádiový modul, který zajišťuje komunikaci s bezdrátovými komponenty systému.
Hlavní sběrnicový přístupový modul s RFID čtečkou, klávesnicí, displejem a revolučním ovládáním je opatřen 12 ovládacími segmenty pro snadné zajištění a odjištění systému, včetně samostatného hlídání 7 kanceláří, zasedací místnosti, kuchyňky a serverovny. Modulem lze navíc ovládat závoru na parkovišti a přivolat pomoc v tísni.
Druhý přístupový modul s RFID čtečkou je umístěn v druhém patře a slouží k samostatnému ovládání zabezpečení serverovny.
Instalace počítá s 13 pohybovými detektory, 7 magnetickými detektory otevření dveří, 2 detektory tříštění skla a 5 požárními detektory.
Interní sirény pro signalizaci poplachů jsou umístěny v prvním i druhém patře.
Venkovní siréna je nainstalována na fasádě sídla firmy směrem k příjezdové cestě.
Pro pracovníky firmy je připraveno 16 ovládacích identifikačních karet.
Cena vzorové instalace:
52 343 Kč bez DPH, 63 335 Kč včetně 21 % DPH.
Uvedená cena nezahrnuje cenu montáže, která se může lišit podle konkrétní instalace a místních podmínek.

 

rodina

Interaktivní prezentace činnosti systému Jablotron-100 zde