Helios IP Uni


Hledáte-li jednoduchý IP dveřní komunikátor, jste na správném místě. Dveřní komunikátor 2N® Helios IP Uni je SIP interkom, který nabízí cenově výhodné řešení pro řízení přístupu a komunikace. Využívá plně duplexní audio s potlačením ozvěny. Je vyráběn ve variantách s jedním nebo dvěma podsvětlenými tlačítky. Oba modely jsou vybaveny spínačem pro vstupní systémy. 2N® Helios IP Uni je ideální pro školy, parkoviště, nákupní centra, nemocnice nebo veřejné stavby. Může sloužit jako zařízení pro informační / nouzové volání nebo jako dveřní vstupní systém.
Díky svému inovativnímu designu a dostupným doplňkům ušetří 2N® Helios IP Uni čas potřebný pro instalaci. V nabídce jsou možnosti montáže např. na zeď, sádrokarton nebo do zápustné krabice.

Helios Uni schema

Základní moduly 2N Helios IP Uni
Helios UNI

 

Dveřní komunikátor 2N® Helios IP Uni - SIP interkom s 1 podsvíceným tlačítkem,  integrovaným spínačem pro otevírání el. zámku (automatických dveří, brány, turniketu apod.), nerezový přední panel, 1 integrovaný mikrofon, reproduktor 1W, IP 54.

Jedná se o cenově výhodné IP řešení.

Helios UNI

Dveřní komunikátor 2N® Helios IP Uni - SIP interkom se 2 podsvícenými tlačítky,  integrovaným spínačem pro otevírání el. zámku (automatických dveří, brány, turniketu apod.), nerezový přední panel, 1 integrovaný mikrofon, reproduktor 1W, IP 54.

Jedná se o cenově výhodné IP řešení.

Příslušenství komunikátorů 2N Helios IP Uni
krabice Krabice pro povrchovou montáž.
zamek Elektrický zámek pro otevírání dveří - více variant.
rele Bezpečnostní relé pro zamezení neoprávněné manipulace s elektrickým zámkem.
injektor PoE injektor - pro napájení IP dveřního komunikátoru (používá se v případě, že není k dispozici PoE Switch).
zdroj Stabilizovaný zdroj 12V/2A - nutné použití v případě, že nelze využít napájení PoE.
trafo Transformátor pro externí napájení elektrického zámku.
Helios IP Manager 2N® Helios IP Manager umožňuje centralizovanou správu a konfiguraci včetně správy uživatelů všech jednotek skupiny 2N® Helios IP. To vše z jednoho místa. Uživatelsky přívětivý program pro vzdálenou správu a monitoring všech zařízení při rozsáhlejších instalacích. Konfigurace se provede najednou na všech zařízeních – velká úspora času a nákladů.