Helios IP Force


2N® Helios IP Force je extrémně odolný IP interkom, který zajistí kvalitní komunikaci s příchozími v náročných podmínkách.  Zajišťuje audio i video komunikaci pomocí SIP protokolu. Jedná se o komunikátor s nejvyšším krytím na trhu - IP 69. Je vyráběn v několika variantách. 2N® Helios IP Force je ideální pro školy, parkoviště, nápravná zařízení, věznice nebo veřejné stavby. Může sloužit jako zařízení pro informační / nouzové volání nebo jako dveřní vstupní systém. V nabídce jsou možnosti montáže např. na zeď, sádrokarton nebo do zápustné krabice.

  • • real time video streaming (pouze s licencí)
  • • HTTP příkazy pro ovládání zámků
  • • integrace do bezpečnostních, docházkových a automatizačních systémů
  • • fotografie do e-mailu (pouze s licencí)
  • • IP relé (pouze společně se čtečkou)
  • • aplikace pro sledování videa 2N Helios IP Eye
  • • časové profily
  • • centralizovaná správa pomocí 2N Helios IP Manager (pouze s licencí)

Helios Force schema

Základní moduly 2N Helios IP Force
komunikátor Helios Force Dveřní komunikátor 2N® Helios IP Force - SIP interkom s 1 podsvíceným tlačítkem,  SIP protokol - přenos hlasu (kodeky G.711 PCM - 64 kbps, G.729) a videa (H.263+, H.264, MPEG-4, M-JPEG), noční IR přísvit kamery, možnost napájení PoE, integrovaný spínače pro otevírání el. zámku (automatických dveří, brány, turniketu apod.),  2 integrované mikrofony, reproduktor 1W, krytí IP 65 (alternativně reproduktor 10W, krytí IP 69). Možnost ovládání vzdáleného IP relé pomocí HTTP příkazů, připojení bezpečnostního relé, povrchová či zápustná montáž.
komunikátor Helios Force Dveřní komunikátor 2N® Helios IP Force - SIP interkom se 2 podsvícenými tlačítky,  SIP protokol - přenos hlasu (kodeky G.711 PCM - 64 kbps, G.729) a videa (H.263+, H.264, MPEG-4, M-JPEG), noční IR přísvit kamery,, možnost napájení PoE, integrovaný spínače pro otevírání el. zámku (automatických dveří, brány, turniketu apod.),  2 integrované mikrofony, reproduktor 1W, krytí IP 65 (alternativně reproduktor 10W, krytí IP 69). Možnost ovládání vzdáleného IP relé pomocí HTTP příkazů, instalace bezpečnostního relé, povrchová či zápustná montáž.
komunikátor Helios Force Dveřní komunikátor 2N® Helios IP Force - SIP interkom se 2 podsvícenými tlačítky a přípravou pro bezkontaktní čtečku.
komunikátor Helios Force Dveřní komunikátor 2N® Helios IP Force - SIP interkom s 1 podsvíceným tlačítkem a klávesnicí.
komunikátor Helios Force Dveřní komunikátor 2N® Helios IP Force - SIP interkom se 4 podsvícenými tlačítky a přípravou pro bezkontaktní čtečku.
Příslušenství komunikátorů 2N Helios IP Force
krabice1 Krabice pro montáž pod omítku.
krabice2 Krabice pro montáž do sádrokartonu.
zamek Elektrický zámek pro otevírání dveří - více variant.
spinac Přídavný spínač ke komunikátorům 2N® Helios IP - umožňuje ovládání druhého el. zařízení (brány, turniketu apod.).
ctecka Bezkontaktní čtečka pro komunikátoy 2N® Helios IP Force. Umožňuje použití HIP Proximity karet. Obsahuje další 2 spínače a Wiegand rozhraní. Určen pro interkom 2N® Helios IP Force se 2 tlačítky a přípravou pro čtečku.
rele IP relé, které může být ovládáno z IP interkomu na libovolnou vzdálenost pomocí HTML příkazů.
rfid ctecka Externí čtečka RFID karet. Připojuje se k interní čtečce komunikátoru 2N® Helios IP Force. Určena pro možnost ovládání vstupu z obou stran.
rele Bezpečnostní relé pro zamezení neoprávněné manipulace s elektrickým zámkem.
injektor PoE injektor - pro napájení IP dveřního komunikátoru (používá se v případě, že není k dispozici PoE Switch).
zdroj Stabilizovaný zdroj 12V/2A - nutné použití v případě, že nelze využít napájení PoE.
trafo Transformátor pro externí napájení elektrického zámku.
manager 2N® Helios IP Manager umožňuje centralizovanou správu a konfiguraci včetně správy uživatelů všech jednotek skupiny 2N® Helios IP. To vše z jednoho místa. Uživatelsky přívětivý program pro vzdálenou správu a monitoring všech zařízení při rozsáhlejších instalacích. Konfigurace se provede najednou na všech zařízeních – velká úspora času a nákladů.