Helios Analog


V místech, kde lze připojit dveřní komunikátor k analogové telefonní lince, jsou níže uvedené sestavy ideálním řešením. Lze je modifikovat dle požadavku zákazníka (1-54 tlačítek, kódové klávesnice, integrované čtečky přístupového systému atd.). Pro podrobnější informace nás, prosím, kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo přímo na e-mail elsystemy@pavelvaverka.cz.
Nemáte-li k dispozici telefonní linku, shlédněte sekci IP komunikátorů - Helios IP Verso, Helios IP UNI, Helios IP Vario, Helios IP Force, Helios IP Safety.

helios analog schema

Základní moduly 2N Helios
modul Helios Dveřní komunikátor 2N® Helios - kompletní sestava s 1 tlačítkem, prosvětlení tlačítek, integrovaný spínač pro otevírání el. zámku (automatických dveří, brány, turniketu apod.) - možnost doplnění o 2.spínač - např. oddělené otevírání branky a brány, možnost doplnění o kameru, bezkontaktní čtečku, povrchová montáž.
modul Helios Dveřní komunikátor 2N® Helios - kompletní sestava s 1 tlačítkem a numerickou klávesnicí (možnost volby konkrétního čísla volaného či kódu pro ovládání spínače), prosvětlení tlačítek, integrovaný spínač pro otevírání el. zámku (automatických dveří, brány, turniketu apod.) - možnost doplnění o 2.spínač - např. oddělené otevírání branky a brány, možnost doplnění o kameru, bezkontaktní čtečku, povrchová montáž.
modul Helios Dveřní komunikátor 2N® Helios - kompletní sestava se 3-mi tlačítky, prosvětlení tlačítek, integrovaný spínač pro otevírání el. zámku (automatických dveří, brány, turniketu apod.) - možnost doplnění o 2.spínač - např. oddělené otevírání branky a brány, možnost doplnění o kameru, bezkontaktní čtečku, povrchová montáž.
modul Helios Dveřní komunikátor 2N® Helios - kompletní sestava se 3-mi tlačítky a numerickou klávesnicí (možnost volby konkrétního čísla volaného či kódu pro ovládání spínače), prosvětlení tlačítek, integrovaný spínač pro otevírání el. zámku (automatických dveří, brány, turniketu apod.) - možnost doplnění o 2.spínač - např. oddělené otevírání branky a brány, možnost doplnění o kameru, bezkontaktní čtečku, povrchová montáž.
modul Helios Dveřní komunikátor 2N® Helios - kompletní sestava se 6-ti tlačítky, prosvětlení tlačítek, integrovaný spínač pro otevírání el. zámku (automatických dveří, brány, turniketu apod.) - možnost doplnění o 2.spínač - např. oddělené otevírání branky a brány, možnost doplnění o kameru, bezkontaktní čtečku, povrchová montáž.
modul Helios Dveřní komunikátor 2N® Helios - kompletní sestava se 6-ti tlačítky a numerickou klávesnicí (možnost volby konkrétního čísla volaného či kódu pro ovládání spínače), prosvětlení tlačítek, integrovaný spínač pro otevírání el. zámku (automatických dveří, brány, turniketu apod.) - možnost doplnění o 2.spínač - např. oddělené otevírání branky a brány, možnost doplnění o kameru, bezkontaktní čtečku, povrchová montáž.
Příslušenství komunikátorů 2N Helios
infopanel Přídavný infopanel ke komunikátorům 2N® Helios, bez tlačítek, podsvícený, pro zobrazení telefonního seznamu, loga firmy, čísla popisného apod.
panel 8 tlacitek Rozšiřující modul s osmi tlačítky.
modul 16 tlacitek Rozšiřující modul s 16-ti tlačítky.
kamera Přídavná barevná kamera ke komunikátorům 2N® Helios, 420 TVL, citivost 3 lx, čip 1/4" CCD, f=3.7mm
spinac Přídavný spínač ke komunikátorům 2N® Helios - umožňuje ovládání druhé el. zařízení (bránu, turniket apod.), možnost spínacího i rozpínacího kontaktu, spínání na neomezenou dobu, max. 48 V / 2A.
striska Povětrnostní stříška pro 1 modul 2N® Helios, povrchová montáž.
krabice Zápustná krabice s rámečkem pro 1 modul 2N® Helios.
ctecka Čtečka pro komunikátor 2N® Helios IP. Obsahuje vstupy, výstupy a spínače.
Napájecí zdroje
DIN zdroj Stabilizovaný zdroj na DIN lištu pro napájení audiosystému. 
zalohovany zdroj Zálohovaný napájecí zdroj. Možnost instalace AKU 12V/7Ah pro provoz při výpadku vstupního napětí.
Příslušenství
elektrický zámek Elektrický zámek 12V ss/stř.
elektromagnet Dveřní elektromagnet - po přerušení napětí na elektromagnet jsou dveře automaticky uvolněny. 
  • • vhodný pro únikové východy (administratitní budovy, školy, ...)
  • • možnost automatizace přístupu (časové intervaly pro trvalé otevření apod.)
  • • minimální údržba
  • • napájení 12/24 V DC
  • • dle charakteru dveří máme v nabídce elektromagnety s různou přídržnou silou