Helios IP Safety


2N® Helios IP Safety je extrémně odolný IP interkom, který zajistí v případě potřeby kvalitní komunikaci mezi dvěma vzdálenými místy. Jedná se o komunikátor s nejvyšším krytím na trhu - IP 69. 2N® Helios IP Safety obsahuje 1 podsvícené tlačítko a je vyráběn ve výrazné oranžové barvě. Díky tomuto je využíván především jako nouzový komunikátor ve výrobních halách, na stavbách, parkovištích, vlakových nádražích, dálnicích apod. V nabídce jsou možnosti montáže např. na zeď, sádrokarton nebo do zápustné krabice.

Helios Safety schema

 
komunikátor Helios Safety Nouzový komunikátor 2N® Helios IP Safety - SIP interkom s 1 podsvíceným tlačítkem,  SIP protokol pro přenos hlasu (kodeky G.711 PCM - 64 kbps, G.729), možnost napájení PoE, integrovaný spínače pro otevírání el. zámku (automatických dveří, brány, turniketu apod.),  2 integrované mikrofony, reproduktor 1W, krytí IP 65 (alternativně reproduktor 10W, krytí IP 69). Možnost ovládání vzdáleného IP relé pomocí HTTP příkazů, připojení bezpečnostního relé, povrchová či zápustná montáž.
Příslušenství komunikátorů 2N Helios IP Safety
ramecek Krycí rámeček pro komunikátor 2N® Helios IP Safety.
krabice1 Krabice pro montáž pod omítku.
krabice2 Krabice pro montáž do sádrokartonu.
zamek Elektrický zámek pro otevírání dveří - více variant.
spinac Přídavný spínač ke komunikátorům 2N® Helios IP - umožňuje ovládání druhého el. zařízení (brány, turniketu apod.).
rele IP relé, které může být ovládáno z IP interkomu na libovolnou vzdálenost pomocí HTML příkazů.
rele Bezpečnostní relé pro zamezení neoprávněné manipulace s elektrickým zámkem.
injektor PoE injektor - pro napájení IP dveřního komunikátoru (používá se v případě, že není k dispozici PoE Switch).
zdroj Stabilizovaný zdroj 12V/2A - nutné použití v případě, že nelze využít napájení PoE.
trafo Transformátor pro externí napájení elektrického zámku.
manager 2N® Helios IP Manager umožňuje centralizovanou správu a konfiguraci včetně správy uživatelů všech jednotek skupiny 2N® Helios IP. To vše z jednoho místa. Uživatelsky přívětivý program pro vzdálenou správu a monitoring všech zařízení při rozsáhlejších instalacích. Konfigurace se provede najednou na všech zařízeních – velká úspora času a nákladů.