VIDEOTÍSEŇ

VIDEOTÍSEŇ je unikátní služba společnosti Jablotron pro zvýšení bezpečnosti zaměstnanců a zabezpečení majetku. Je určena pro komerční objekty - například bary, čerpací stanice, směnárny, zastavárny, herny, večerky, zlatnictví atd.


Princip Videotísně

     
Ve střeženém objektu (např. zlatnictví či čerpací stanice) je instalována řídící jednotka Jablotron VIDEOTÍSEŇ, ke které je připojeno jedno nebo více tísňových tlačítek a 1 až 4 bezpečnostní IP kamery. Tlačítka jsou instalována na dobře dostupných místech pro zaměstnance. V okamžiku, kdy do provozovny vstoupí podezřelá osoba, nebo se zaměstnanci cítí býti její přítomností ohroženi, stisknou nejbližší tísňové tlačítko. Tímto se operátorovi Tísňové linky Jablotron zobrazí online náhled bezpečnostních kamer. Operátor sleduje vzdáleně situaci v objektu. V okamžiku, kdy zjistí jakékoli známky trestné činnosti, napadení obsluhy apod., ihned informuje Policii ČR. Navíc Policii předává všechny informace včetně sdílení obrazu z místa přepadení. Díky tomu Policie ČR zasahuje s přesným popisem pachatele. Pokud nedojde k přepadení, operátor telefonicky ověří situaci v objektu a nedochází k výjezdu Policie ČR.
     
 
1. Pocit ohrožení
Zaměstnanec stiskne preventivně tísňové tlačítko.
 
  2. Operátor Tísňové linky Jablotron přijme tísňový poplach. Na základě videozáznamu vyhodnocuje situaci v objektu.
 
3. Přepadení   4. PČR vyjíždí k objektu s přesným popisem pachatele. Současně je vyslána asistenční zásahové skupina KRUH.
   
 

Výhody Videotísně

  • Možnost preventivního stisknutí tísňového tlačítka
  • Zvyšuje bezpečnost zaměstnanců a zabezpečení majetku
  • Umožňuje identifikaci pachatele a dokumentaci škod
  • Zvyšuje pravděpodobnost zadržení pachatele

Jak službu Videotíseň aktivovat

V případě zájmu o službu Videotísně se na nás neváhejte obrátit. Nabídneme Vám systém Jablotron VIDEOTÍSEŇ, vhodné bezpečnostní IP kamery, probereme s Vámi vhodný datový tok pro odesílání videa a zajistíme zprovoznění služby Videotíseň ZDARMA.

Jsme autorizovaným partnerem společnosti JABLOTRON ALARMS a.s. pro službu VIDEOVERIFIKACE a VIDEOTÍSEŇ.