JABLOTRON 100 - ústředny a komunikátory

Ústředny

 

JA-101K Ústředna s vestavěným GSM/GPRS komunikátorem

    Základní prvek zabezpečovacího systému JABLOTRON 100. Ústředna je určena k ochraně rodinných domů, kanceláří a menších firem. Montáž pouze proškoleným technikem s platným certifikátem Jablotronu.

JA-101KR Ústředna s GSM/GPRS komunikátorem a rádiovým modulem

    Základní prvek zabezpečovacího systému JABLOTRON 100. Ústředna je určena k ochraně rodinných domů, kanceláří a menších firem. Je osazena modulem JA-110R. Montáž pouze proškoleným technikem s platným certifikátem Jablotronu.

JA-101KR-LAN Ústředna s vestavěnými GSM/GPRS, LAN komunikátory a JA-110R

  Základní prvek zabezpečovacího systému JABLOTRON 100. Umožňuje flexibilní nastavování a snadnou ochranu podnikatelských prostor, domů, chalup, kanceláří ve sběrnicovém provedení, tak i v řešení bezdrátovém popřípadě kombinovaném. Je osazena LAN komunikátorem a modulem JA-110R. Montáž pouze proškoleným technikem s platným certifikátem Jablotronu.

JA-101KR-LAN3G Ústředna se zabudovaným 3G / LAN komunikátorem a rádiovým modulem

  Ústředna JA-101KR-LAN3G je navíc vybavena GSM 3G modulem, jehož hlavní výhodou je zvýšení rychlosti přenosu dat (především fotografií) do aplikace MyJABLOTRON či na střediska PCO. Montáž pouze proškoleným technikem s platným certifikátem Jablotronu.

JA-106K Ústředna s vestavěným GSM/GPRS/LAN komunikátorem

  JA-106K je rozšířenou verzí zabezpečovacího systém JABLOTRON 100. Je určena k ochraně rozsáhlých obytných prostor, kanceláří a firem. Montáž pouze proškoleným technikem s platným certifikátem Jablotronu.

JA-106KR Ústředna s GSM/GPRS/LAN komunikátorem a rádiovým modulem

  Rozšířená verze ústředny JABLOTRON 100. Je určena k ochraně rozsáhlých objektů, kanceláří a firem. Je osazena modulem JA-110R. Montáž pouze proškoleným technikem s platným certifikátem Jablotronu.

JA-106K-3G Ústředna se zabudovaným 3G / LAN komunikátorem

  Ústředna JA-106K-3G je navíc vybavena GSM 3G modulem, jehož hlavní výhodou je zvýšení rychlosti přenosu dat (především fotografií) do aplikace MyJABLOTRON či na střediska PCO. Montáž pouze proškoleným technikem s platným certifikátem Jablotronu.

JA-106KR-3G Ústředna se zabudovaným 3G / LAN kounikátorem a rádiovým modulem

  Ústředna JA-106KR-3G je navíc vybavena GSM 3G modulem, jehož hlavní výhodou je zvýšení rychlosti přenosu dat (především fotografií) do aplikace MyJABLOTRON či na střediska PCO. Montáž pouze proškoleným technikem s platným certifikátem Jablotronu.

JA-111R Sběrnicový modul pro připojení bezdrátových komponentů

  Rádiový sběrnicový modul JA-111R slouží k připojení bezdrátových zařízení, jako například detektorů, k zabezpečovacímu systému. Pro dokonalé pokrytí zabezpečeného prostoru lze instalovat do systému až 3 moduly JA-111R.

JA-110R 80 Sběrnicový modul pro bezdrátové jednosměrné periferie JA-80

  Rádiový modul sloužící ke komunikaci systému JABLOTRON 100 s jednosměrnými bezdrátovými periferiemi systému JABLOTRON 80 Oasis. Umožňuje modernizaci bezdrátového systému Oasis na systém JABLOTRON 100 se zachováním některých původních prvků (např. detektorů).

JA-190X Modul telefonního komunikátoru

  Ústředna s tímto modulem předává poplachové hlasové zprávy, komunikuje s pultem centrální ochrany a umožňuje vzdálený přístup. Komunikátor pracuje pouze s tónovou volbou. Je vybavený základní přepěťovou ochranou.
     

 

Více informací o alarmu JABLOTRON 100:
Novinka - JABLOTRON 100 MyJablotron Připojení na PCO GSM automatizace
ústředny a komunikátory sběrnicové prvky bezdrátové prvky aplikace pro Android a iOS na 3 měsíce zdarma signalizace a monitoring