Helios Analog

V místech, kde lze připojit dveřní komunikátor k analogové telefonní lince, jsou níže uvedené sestavy ideálním řešením. Lze je modifikovat dle požadavku zákazníka (1-54 tlačítek, kódové klávesnice, integrované čtečky přístupového systému atd.). Pro podrobnější informace nás, prosím, kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo přímo na e-mail elsystemy@pavelvaverka.cz .

Nemáte-li k dispozici telefonní linku, shlédněte sekci IP komunikátorů - Helios IP Verso, Helios IP UNI, Helios IP Vario, Helios IP Force, Helios IP Safety.Pro názornost shlédněte základní zapojení dveřního

komunikátoru 2N® Helios:

Základní moduly 2N Helios

    Dveřní komunikátor 2N® Helios - kompletní sestava s 1 tlačítkem, prosvětlení tlačítek, integrovaný spínač pro otevírání el. zámku (automatických dveří, brány, turniketu apod.) - možnost doplnění o 2.spínač - např. oddělené otevírání branky a brány, možnost doplnění o kameru, bezkontaktní čtečku, povrchová montáž.
    Dveřní komunikátor 2N® Helios - kompletní sestava s 1 tlačítkem a numerickou klávesnicí (možnost volby konkrétního čísla volaného či kódu pro ovládání spínače), prosvětlení tlačítek, integrovaný spínač pro otevírání el. zámku (automatických dveří, brány, turniketu apod.) - možnost doplnění o 2.spínač - např. oddělené otevírání branky a brány, možnost doplnění o kameru, bezkontaktní čtečku, povrchová montáž.
    Dveřní komunikátor 2N® Helios - kompletní sestava se 3-mi tlačítky, prosvětlení tlačítek, integrovaný spínač pro otevírání el. zámku (automatických dveří, brány, turniketu apod.) - možnost doplnění o 2.spínač - např. oddělené otevírání branky a brány, možnost doplnění o kameru, bezkontaktní čtečku, povrchová montáž.
    Dveřní komunikátor 2N® Helios - kompletní sestava se 3-mi tlačítky a numerickou klávesnicí (možnost volby konkrétního čísla volaného či kódu pro ovládání spínače), prosvětlení tlačítek, integrovaný spínač pro otevírání el. zámku (automatických dveří, brány, turniketu apod.) - možnost doplnění o 2.spínač - např. oddělené otevírání branky a brány, možnost doplnění o kameru, bezkontaktní čtečku, povrchová montáž.
    Dveřní komunikátor 2N® Helios - kompletní sestava se 6-ti tlačítky, prosvětlení tlačítek, integrovaný spínač pro otevírání el. zámku (automatických dveří, brány, turniketu apod.) - možnost doplnění o 2.spínač - např. oddělené otevírání branky a brány, možnost doplnění o kameru, bezkontaktní čtečku, povrchová montáž.
    Dveřní komunikátor 2N® Helios - kompletní sestava se 6-ti tlačítky a numerickou klávesnicí (možnost volby konkrétního čísla volaného či kódu pro ovládání spínače), prosvětlení tlačítek, integrovaný spínač pro otevírání el. zámku (automatických dveří, brány, turniketu apod.) - možnost doplnění o 2.spínač - např. oddělené otevírání branky a brány, možnost doplnění o kameru, bezkontaktní čtečku, povrchová montáž.

Příslušenství komunikátorů 2N Helios

    Přídavný infopanel ke komunikátorům 2N® Helios, bez tlačítek, podsvícený, pro zobrazení telefonního seznamu, loga firmy, čísla popisného apod.
  Rozšiřující modul s osmi tlačítky.
  Rozšiřující modul s 16-ti tlačítky.
    Přídavná barevná kamera ke komunikátorům 2N® Helios, 420 TVL, citivost 3 lx, čip 1/4" CCD, f=3.7mm
    Přídavný spínač ke komunikátorům 2N® Helios - umožňuje ovládání druhé el. zařízení (bránu, turniket apod.), možnost spínacího i rozpínacího kontaktu, spínání na neomezenou dobu, max. 48 V / 2A.
     Povětrnostní stříška pro 1 modul 2N® Helios, povrchová montáž.
  Zápustná krabice s rámečkem pro 1 modul 2N® Helios.
  Čtečka pro komunikátor 2N® Helios IP. Obsahuje vstupy, výstupy a spínače.

Napájecí zdroje

  Stabilizovaný zdroj na DIN lištu pro napájení audiosystému.
  Zálohovaný napájecí zdroj. Možnost instalace AKU 12V/7Ah pro provoz při výpadku vstupního napětí.

Příslušenství

    Elektrický zámek 12V ss/stř.
  Dveřní elektromagnet - po přerušení napětí na elektromagnet jsou dveře automaticky uvolněny.
  • vhodný pro únikové východy (administratitní budovy, školy, ...)
  • možnost automatizace přístupu (časové intervaly pro trvalé otevření apod.)
  • minimální údržba
  • napájení 12/24 V DC
  • dle charakteru dveří máme v nabídce elektromagnety s různou přídržnou silou

Další informace o dveřních komunikátorech najdete v těchto sekcích:

2N® Helios IP Verso - modulární bezpečnostní interkom pro náročné zákazníky

 
 

2N® Helios IP UNI - cenově dostupný interkom pro jednoduché instalace, snadné ovládání

 
 

2N® Helios IP VARIO - variabilita pro každého - stylové řešení, komfortní ovládání i design

 

2N® Helios IP FORCE - výjimečně odolný interkom do extrémních podmínek

 
  2N® Helios IP SAFETY - nouzový interkom s robustní konstrukcí - nejvyšší odolnost na trhu